Anasayfa / Genel / İşlerinizi kolaylaştıracak en iyi iphone uygulamaları

İşlerinizi kolaylaştıracak en iyi iphone uygulamaları

1. OmniFocus

Bu uygulama pahalı iken pazardaki en sağlam ve tam özellikli üretkenlik uygulamalarından biri olarak kabul edilir.

Buradan indirin .

2. Orman

Telefonunuzu koymak için kendinizi eğitin ve bu dikim oyunu ile oynayarak eldeki göreve odaklanın. Eğlenceli ve daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacak.

Buradan indirin .

3. Şeyler

Başka bir sağlam seçenek olan bu uygulama “üretkenlikçiler” arasında bir favori. [

Buradan indirin .

4. 30/30

Son zamanlarda burada Lifehack’ta işlendi

, 30/30, listelerin ve görevlerin zamanlamasını zarif ve kullanımı kolay bir arayüze dahil eden oyuna yeni bir giren.

Buradan indirin .

5. Herhangi biri

Hem gözler hem de cüzdanınız üzerinde kolay olan güzel görünümlü bir uygulama.

Buradan indirin .

6. PocketLife Takvimi

Bu takvim uygulaması, özellikle şık ve kullanımı kolay süper olacak şekilde tasarlanmıştır. Farklı modern özelliklerle hayatınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.

Buradan indirin .

7. Asana

Asana’yı Lifehack’ta ele aldık.

ve işbirlikçi görev yönetimini daha verimli ve etkili bir deneyim haline getirmeye kararlı güçlü bir ekip tarafından aktif olarak geliştirilmektedir.

Buradan indirin .

8. Yapılacaklar

Bu uygulama her şeyi takip ediyor – basit işlerinizden en önemli projelerinize – bu yüzden hepsini halledebilir ve yol boyunca daha fazla iç huzurun tadını çıkarabilirsiniz.

Buradan indirin .

9. FlowTasks

Flow, MetaLab’daki insanlardan, kullanımı kolay ve inanılmaz derecede işlevsel olan muhteşem bir işbirlikçi görev yönetimi uygulamasıdır.

Buradan indirin .

10. Takvimler 5

Bu takvim uygulaması, yaklaşan etkinlikleri ve görevleri kolayca takip etmenize yardımcı olacak etkinliklere odaklanır. Dozunuzu düzenlemek, izlemek ve tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Buradan indirin .

11. Sil – Görevler, Hatırlatıcılar ve Yapılacaklar Listesi

İşlerin gerçekleşmesi için kaydırmaya ve sıkıştırmaya dayanan eğlenceli ve yenilikçi bir liste uygulaması. Clear başlatıldığında bir çok vızıltı oluşturdu ve çoğu kişi için mükemmel yapılacaklar listesi ağ geçidi uygulaması olabilir.

Buradan indirin .

12. nedeniyle

Her tür hatırlatıcıyı saklamanıza ve korumanıza olanak sağlayan sağlam bir hatırlatıcı uygulaması. Temel konulara gelince, benim için Hatırlatıcılar değiştirildi   ve sıradan şeyleri kafanızdan uzak tutmak ve zihninizi karıştırmak istiyorsanız bir göz atmaya değer .

Buradan indirin .

13. Onay işareti 2

Bu uygulamayı kullanıyorum

konum tabanlı hatırlatıcılar için (almam gereken yiyecekler veya çeşitli konumlardan almam gereken tek öğeler gibi). Onay işareti kullanımı basittir ve verimlilik cephaneliğime değerli bir katkı.

Buradan indirin .

14. TeuxDeux

Tina Roth Eisenberg ve Kurgusal Kin tarafından yaratılmıştır – Teux Deux, tasarım açısından basit ve inanılmaz bir yıldızdır. Listeleri seviyorsanız (popüler “Bir Günde Kovası” dahil) ve tarihleri ​​görevlerle ilişkilendirmek istiyorsanız, Teux Deux tam size göre.

Buradan indirin .

15. Wunderlist 

İnanılmaz popüler olan bir diğer seçenek ise Wunderlist. 6Wunderkinder’in yazılım ailesinin bir parçası, muhteşem bir tasarıma sahip ve inanılmaz derecede işlevsel. Biz birkaç kez burada Lifehack de uygulamayla ilgili konuştuk, bu yüzden bu yayınları kontrol ettik burada .

Buradan indirin .

16. Nirvana

GTD meraklıları için Nirvana var. Kaynaktan direkt olarak: “Nirvana, aslında işlerin yapılmasına odaklanmaya odaklanmanızı sağlar. Genel yapılacaklar listelerini yeterince aldıysanız, Nirvana zamanı geldi. ”

Buradan indirin .

17. Öncelikler

İyi incelemeler almış zarif görünümlü bir görev yönetimi uygulaması, [2] OmniFocus veya Things’in bir hayranı değilseniz, özellikle de görevlerinizi başkalarıyla paylaşmanız gerekiyorsa (veya istiyorsanız) bu sizin için olabilir.

Buradan indirin .

Alışkanlıklar oluşturmanıza yardımcı olan verimlilik uygulamaları

18.  Üretken

Bu uygulama ile, kullanımı kolay bir arayüzle alışkanlıklarınızı planlayabilir, günün herhangi bir saatinde alışkanlıklar zamanlayabilir, günün her saati için akıllı hatırlatıcılar ayarlayabilir ve faydalı geri bildirimlerle devam edebilirsiniz. Bu uygulama yapışan bir alışkanlık oluşturmak isteyen herkes için idealdir.

Buradan indirin .

19.  Habitica: Gamified Tasmanmanager

Bu uygulama ile görevleri tamamlayabilir ve alışkanlıkları daha eğlenceli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı, Günlük hedeflerinizi ve Yapılacaklar listenizi girin ve ardından özel bir avatar oluşturun. Avatarınızı düzleştirmek ve zırh, evcil hayvan, beceri ve hatta görevler gibi özelliklerin kilidini açmak için görevleri onayla.

Buradan indirin .

20. Çizgiler

Bu uygulama popüler “zincir yöntemini bozma” nın modelini izler ve hedefinizi nasıl takip ettiğinizi izlemek için uygulamayı kullanırsınız. Hedef belirleme için harika – ve önyüklemesi kolay ve zarif bir arayüz.

Buradan indirin .

21. Sütü hatırla

Bir başka popüler yapılacaklar listesi uygulaması, Remember The Milk’te çok büyük bir takip var. Görevleri başkalarıyla paylaşabilme becerisi dahil, sunacak çok şeyi var.

Buradan indirin .

22. Gün Bir Günlüğü

Günlük kaydı gelince, hiçbir şey gerçekten Birinci Gün’ü yenemez. En son güncellemesi, günlük tutmayı alışkanlık haline getirmeye başlamak isteyecek bir dizi özellik ekledi  .

Buradan indirin .

Organizasyonu kolaylaştıran verimlilik uygulamaları

23. Evernote

Dünyanın en yaygın kullanılan üretkenlik uygulaması olarak kabul edilen Evernote , başkalarının yanı sıra, yalnızca not alma uygulaması olarak da kullanılabilir veya tercih edilen GTD uygulamanız olarak özelleştirilebilir.

Buradan indirin .

24. Cep

Bilgisayarınız, Safari, e-posta ve Facebook, Twitter, Flipboard ve Feedly gibi favori uygulamalarınız dahil olmak üzere her yerden okumak veya izlemek istediğiniz bir makaleyi, videoyu veya bağlantıyı Pocket’e kaydedebilirsiniz.

Buradan indirin .

25. Eşitleme

Bu uygulama bilinmeyen telefon aramalarını tanımlar, sizi sinir bozucu spam çağrılarına karşı uyarır ve kişilerinize Facebook, Twitter ve Google + ‘dan arayanlara resim verir.

Buradan indirin .

26. Droplr

Bugün en popüler dosya paylaşım uygulamalarından biri. Kaynaktan direkt olarak: “Hareket halindeyken üretken kalın. İPhone için Droplr, senkronize olmanızı sağlar ve iPhone’da paylaşımın doğal olmasını sağlar. ”

Buradan indirin .

27. Bırakma Kutusu

İCloud’dan önce Dropbox vardı. Ve hala tüm dünyada hem Mac hem de PC kullanıcıları tarafından yaygın olarak kullanılan Dropbox var. İPhone’unuzda bir flash sürücü olması gibi. Olması gereken.

Buradan indirin .

28. iDolly 

Dolly Drive ve DollySync ile birlikte, iDolly belgelerinizi iPhone’unuzdan düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlar.

Tüm değişiklikleriniz otomatik olarak tüm cihazlarınızla senkronize edildiğinden, belgenin geçerli sürümüne her zaman erişilebilir olacak çünkü Dolly Senk her şeyi senkronize tutuyor. Çok kullanışlı.

Buradan indirin .

29. Soulver

Bir hesap makinesi uygulamasının bu listede görünmesi tuhaf görünebilir, ancak bu normal bir takvim uygulaması değildir. Brooks incelemesinde Ben Brooks, Soulver’ı şöyle açıklıyor: “ Hesap makinelerinin çoğunda sahip olduğumuz şeyler yerine, bilgisayarların aynı anda icat edilmeleri durumunda hesap makineleri ne olurdu?” [3]

Buradan indirin .

Akıllıca çalışmanıza yardımcı olan üretkenlik uygulamaları

30. Captio

Basit bir yakalama aracı. Geliştiricilerden doğrudan: “Çok basit. Captio’yu açın ve yazmaya başlayın. İşiniz bittiğinde, Gönder düğmesine basın. Not hemen e-posta gelen kutunuza gönderildi. ”

Buradan indirin .

31. Taslaklar

OmniFocus, Things ve daha fazlası gibi çeşitli uygulamalara öğeler göndererek, basit yakalamaya izin veren muazzam bir yakalama aracı.

Buradan indirin .

32. Not 2

Bu sizin için mükemmel bir not alma uygulaması. Güzel el yazısı notları alabilir, yazabilir, PDF’lere açıklama ekleyebilir, ses kaydı yapabilir ve listeler oluşturabilirsiniz. Bunları kategoriler veya gruplar halinde düzenleyebilirsiniz.

Buradan indirin .

33. Doodle

Bu uygulama, toplantıları daha verimli ve etkili bir şekilde planlamanıza ve düzenlemenize olanak tanıyan Doodle hizmeti ile doğrudan bağlantılıdır. Lifehack yazarı Steve Dotto burada Doodle hakkında daha derinlemesine yazılar yazdı .

Buradan indirin .

34. TextExpander (Eski)

TextExpander ile sayısız zaman harcadım ve Mac’te olduğu kadar iOS’te de sağlam olmama rağmen, cephaneliğinizde hala değerli bir uygulama.

Buradan indirin .

35. Center Pro’yu Başlatın

İPhone için yalnızca bir uygulamayı başlatmayan hızlı bir başlatıcı… bazılarında ise çok daha fazlasını yapabilir. Bu uygulama, tek bir dokunuşla karmaşık eylemler başlatarak size zaman kazandırır.

Buradan indirin .

36. GoodReader

Bu, bu listeyi yapmak için garip görünebilir, ancak işte bu yazının burada olmasının birçok nedeni .

Buradan indirin .

37. LogMeIn

Mac’inizi nerede olursanız olun kontrol edebilmek ister misiniz? O zaman bu uygulamayı edinin.

Buradan indirin .

Güvenliği artıran verimlilik uygulamaları

38. 1Şifre

Orada daha iyi bir şifre yöneticisi yok. Hatta birlikte bir araya getirdik 1Password Acil Takımı bakarak değer burada .

Buradan indirin .

39. LastPass Parola Yöneticisi

Şifreleri ve girişleri saklayabilir, çevrimiçi alışveriş profilleri oluşturabilir, güçlü şifreler oluşturabilir, kişisel bilgileri fotoğraf ve sesli notlarda izleyebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, LastPass ana şifrenizi ve LastPass sizin için web tarayıcınızı ve uygulama oturum açma işlemlerini otomatik olarak hatırlamak.

Buradan indirin .

40. Kamyonlar

Spam gönderenleri tanımlayın ve engelleyin, bilinmeyen numaraları arayın ve bu uygulamayla kolayca arkadaşlarınızı arayın. 250 milyondan fazla kullanıcının oluşturduğu topluluk tabanlı bir spam listesiyle bu uygulamaya ihtiyacınız olacak.

Buradan indirin .

Yazar Hakkında ; adminyazankafa

Buna da göz at

2019 Yılında Kullanmanız Gereken En İyi Android Uygulamaları

1. Nova Launcher Nova Launcher, Google Play Store’da yıllarca yaşayan en iyi Android rampalarındanbiridir . Başlatıcı, pürüzsüz, hızlı, hafif ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir