Anasayfa / MODA / Erkekler İçin 33 En İyi Saç Stili (Kadınlara Göre)

Erkekler İçin 33 En İyi Saç Stili (Kadınlara Göre)

Saçınızı güncellemek ve daha benzersiz, modern veya sinirli bir stil denemek istiyorsanız doğru yere geldiniz! Tarzınıza ciddi bir gelişme sağlamak için bulabileceğimiz en moda, en seksi ve en dikkat çekici erkek saç modelleri de dahil olmak üzere, erkekler için en iyi saç stillerini bir araya getirdik!

Unutmayın, herkesin farklı saç dokuları, uzunlukları, renkleri ve stilleri vardır, bu nedenle kendi yaşam tarzınıza mükemmel bir görünüm bulana kadar deneme yapmaktan çekinmeyin.

1) DOKUMANIZ FRINGE SAÇ

kaynak

Dokulu  fr inge saç kıvırcık saçlı  erkekler için çok moda  . Normalde, dalgalı ve  kıvırcık saç stillerini  yönetmek zor olabilir, ancak kıvırcık saçak işe yarıyor gibi görünüyor.

Görünümünüze kısa bir saçak ekleyerek saçınızın dokusunu veya rengini gösterebilir veya yüzünüzü çerçevelemeye yardımcı olabilirsiniz.

2) YETENEK SAÇLARI

kaynak

Saç, erkekler için havalı saç stillerinden biri olmaya devam ediyor. Çıkarılması için iyi bir erkek tasarım ürünü gerektiren nispeten yüksek bakım gerektiren bir görünüm, ancak bu saç modeli ekstra bir çabaya değer.

3) FAUX HAWK HAIRSTYLE

kaynak

Sahte şahin veya fohawk, mohawk’a benzer, ancak daha modern bir çekiciliğe sahiptir. Başın ortasından daha uzun saçları ve sivri kenarları olan bu saç modeli, hala sinirli ve ilginç görünen, az bakım gerektiren bir saç modeli isteyen çocuklar için mükemmeldir.

4) SAÇ BİRLİĞİ ÜZERİNE

kaynak

Orijinal  tarak üstü  giriş gerektirmez; bu geleneksel stile bazı modern eklemeler yapılmış olmasına rağmen. Çok yönlülüğü nedeniyle, saç modeli üzerindeki tarakla erkekler uzun veya kısa bir tarağı tercih edebilir ve kaygan sırt, pompadour veya quiff gibi stillerle daha fazla esneklik sağlar  .

Bir ile  üzerinde soluk tarak aşağıdaki resimde olduğu gibi, bu görünüm daha da kenar ekleyerek, yan ve üst bazı uzunluğuna konik bir tür yoktur. 

5) FRANSIZ BİTKİ SAÇ BİRLİĞİ

kaynak

Fransız ekinleri klasik Sezar saç kesimi için bir twist. Takmak için kısa ve kullanışlıdır  ve öndeki saç çizgisinde düz bir saçak bulunan kısa saçlara sahiptir  .

Saçak bu saç stiline bir moda unsuru eklerken, kısa uzunluk sabahları çok az bakım gerektirir ve stillendirmesi kolaydır. HECK YEAH!

6) FADE SAÇLAR

kaynak

Solmaya kesinlikle erkekler için saç modelleri aranan en yüksek biri haline geliyor. Yüksek solma saç kesimi  saç kademeli ensesinde doğru daralmaktadır, geri tarafta yüksek ve başlayan bir sinirli, yüksek kontrastlı bir kesik.

Bununla birlikte,  düşük solma  , kulağınızın ve kılınızın başının hemen üstündeki kesik ve saç çizgisinin kenarlarında başlar. Konunun bazı düşük derecelerde zar zor farkedilebileceğini göreceksiniz.

7) ÇAMURA SAÇLARI

kaynak

Soluk saç stillerinden farklı olarak, alttan kesme saç modeli genel olarak tek bir uzunlukta kesilir ( alttan kesme rengi hariç  ) ve yanlarda çok yüksek başlar. Adından da anlaşılacağı gibi, bu saç modeli esasen  uzun üst ve kısa yanlar arasında güçlü bir kontrast sağlamak için saçları üstüne “keser” .

8) POMPADOUR SAÇLAR

kaynak 

Bu saç modeli genellikle yüksek solgunluk ve dolu bir sakal ile eşleştirilir. Ulaşılması oldukça kolaydır ve sadece iyi bir çift makas ve üstte 3 ila 5 inç saç gerektirir.

Unutmayın, gevşek bir pompanın şekillendirilmesi, burada gösterildiği gibi, yükseklik ve stil eklemenizi sağlayan yüksek kaliteli bir pomad veya balmumu gerektirir.

9) ÖRGÜLÜ RAZOR BÖLÜMÜ

kaynak

Ne düşündüğünüzü biliyoruz… bu saç modeli SOĞUTMA ve daha fazla anlaşamadık! Yeterince uzunluğa sahip saçınızın herhangi bir bölümü bu eşsiz stile dönüştürülebilir.

Buradaki resimde görüldüğü gibi, iki stilin birbirine karışması, bu saç stiline daha da fazla avantaj sağlıyor.

10) KISA TARAFLAR W / ORTA UZUN SAÇ

kaynak

Bu saç modeli listedeki favorilerimizden biri, çünkü çoklu saç stilleriyle karıştırılabilir. Resimdeki düşük ten rengi solgun saç modeli, dikenli bir yandan süpürülmüş saçak ve arkada kısa dokulu saçlarla birleştirilmiştir.

Serin sakalla birleştirmek size daha sofistike bir görünüm kazandırır ve başkalarının dokunuşunu sağlar.

11) ÜST ÖRME UNDERCUT W / SOĞUTMA TASARIMI

kaynak

Bu üst düğüm saç modeli birçok hipster ve Millennials tarafından sarsıldı, ancak saçlarınız varsa, kesinlikle bu kesimi ve stili denemelisiniz. Tıraşlı kenarlar veya bir tasarıma sahip olan at kuyruğu, dikkatini çeken kesin bir tarz sunuyor ve bir kez daha, tasarımın altında serinleme olanakları sonsuz.

12) CREW KESİM SAÇLIĞI

kaynak

Mürettebat Kesimi, yakın zamanda gitmeyen klasik bir saç modeli. Solmuş taraflarla eşleştirmeyi deneyin veya biraz daha fazla kenar için biraz daha uzun Ivy League versiyonunu seçmeyi deneyin.

Bir şeyleri değiştirmek ve başka türlü yaygın bir saç stilini “renklendirmek” için farklı yöntemler denemek asla kötü bir fikir değildir.

13) BAĞLANTISIZ SAÇLAR

kaynak

Pek çok bağlantısı kesilmiş saç şekli var, ancak en popüler olanı muhtemelen bağlantısı kesilmiş olan kesimdir. Bu kısa saç kesiminin etkisi çok yüksek ve hem şık hem de dikkat çekici.

Resimde görülen stil, uzun kenarları traş edilmiş kenarlara sahiptir. Aynı zamanda sakal büyük çiftleri.

14) BUZZ KESME SAÇLARI

kaynak

Buzz cut’un artık tarz olmadığını düşünüyorsanız, tekrar düşünün! Kısa boylu olanlar için, bu saç modeli denemek için şık bir görünüm. Bu tarzın tazelenmesini sağlamak için saçınızı beyazlatıp renk katmayı deneyebilirsiniz.

15) Sezar Kesimi Saç Modelleri

kaynak

Bu saç modeli uzun zamandır iktidara bağlı. Ne de olsa Julius Caesar tarafından sarsıldı!

Bu görünümü elde etmek için berberinizden saçlarınızı küçük, yatay bir saçak ile kısa kesmesini isteyin. Bu görünümde daha güncel bir çekim için soluk bırakmayı da düşünebilirsiniz.

16) KIRMIZI SAÇLAR

kaynak

Bu hacimli saç stilinin popülaritesi son yıllarda fırladı. Açıkça üstte orta uzunlukta saç gerektiren bu açık saç modeli, tipik sıkıcı erkekten tam gelişmiş modele geçişin en kolay yoludur.

17) Tıraşlı Saç Teli

kaynak

Kurallara göre oynayacak bir adam değilseniz, sıra dışı bir saç kesimi yapmayı ve bu saç stilini sallamayı düşünün. Özellikle bu saç stilini, stilin ne kadar zahmetsizce seksi olmasından dolayı öneriyoruz.

“Denemeden seksi” ya da “yataktan çıkma” için hazır mısın? Tebrikler. Bu saç modeli ile – anladın! 

18) AFRO SAÇLAR

kaynak

Asla yanlış gidemeyeceğiniz bir saç modeli afro, özellikle de modern uyum. Kesin ve mükemmellik için şekillendirdiğinizde rakipsiz bir saç stiliniz olur – GARANTİLİ. 

19) YAN BANTLAR SAÇLARI

kaynak

Patlama her zaman bir erkeğin serin faktörünü artıracak. İster uzun isterlerse, isterse kenara fırlatılmış veya kaşların hemen üstünde kesilmiş olsunlar, burada görülen yan süpürülmüş görünüm de dahil olmak üzere, erkekler için birçok popüler saç stilinde sinirli bir rol oynamaktadırlar.

20) ASİMETRİK SAÇLAR

kaynak 

Kendilerini maceracı erkekler olarak düşünenler için, Asimetrik saç stilinin eğlenceli ve bazen tartışmalı görünümünü seveceksiniz. Bu görünüm kesinlikle dikkat çekecek ve kalabalığın arasından sıyrılacak, soru yok.

21) SPIKY SAÇLAR

kaynak

Evet, çiviler hala erkeklerde! Aslında, bir geri dönüş yapıyorlar!

Olduğu söyleniyor, dikenli saç modelleri söz konusu olduğunda, seksi ve titreme layık arasında son derece ince bir çizgi var. 2000’li yılların başlarında yapılan ağır çivili dikenli hayranıysanız, yükseltme zamanı!

Herhangi bir yüksek kaliteli ürünün yalnızca bir kuruş büyüklüğünde miktarıyla dikenli, modern saç stilinizi hem sinirli hem de pürüzsüz tutabilirsiniz.

22) FLATTOP SAÇLAR

kaynak 

Flattops, askeri erkekler, eski okul hip-hop kafaları ve genellikle sadece saç stilleri empoze eden erkekler arasında popüler. Bu görünümü elde etmek için, saçınızı en fazla 3 inç yükseklikte tutun ve berberinizden ilham almak için bu fotoğrafta gösterilen düz saç modelini kullanarak tercihinize göre şekillendirmesini isteyin. 

23) DERİN DALGA SAÇLAR

kaynak 

Bu, erkeklerin saç stilleri arasında en havalı ve en eşsiz görünümlerden biri.  Bu saç modeli, görünüme cesur bir yaklaşım isteyen dokulu saçlı erkekler tarafından kolayca sallanabilir.

Korkutma! Doğru dokuya sahipseniz ve denemek için yeterince cesursanız, sonuçları SEVECEKSİNİZ! 

24) İKİ Tonlu Saç Şekilleri

kaynak 

İki tonlu saç stili olan bir adam hakkında inkar edilemez derecede büyüleyici bir şey var, özellikle de burada gösterilen resim gibi eğlenceli bir renk harika bir saç kesimi ile eşleştirildiğinde. Hayalinizdeki saç şeklini seçerken asla renkle denemekten korkmayın.

25) İŞ HAYATI SAÇLARI

kaynak 

İş için uygun olmayan saç modelleri, çok süslü değil, sıradan olmayan bir şey arıyorsanız mükemmel bir seçimdir .  Jake Gyllenhaal’ın bu fotoğrafında, en rahatı sıradan saç kesimini görebilirsiniz.

Mükemmel bir “gece gündüz” saç modeli çünkü hem ofiste hem de şehirde bir gece için uygundur.

26) KISA VE KOPYA SAÇ

kaynak

Bu görünüm için berberinize tarafları kısa tutmasını söyleyin (1 ″). Tavsiye edilir, en iyi şekilde bir makas ve tarakla kesilir ve biraz uzun durmayı unutmayın.

Saç şekillerine parlaklık ve renk katmak için saçınız hala ıslakken şekil vermek için pomad uygulayın. İki elinizle ileri geri hareketlerle saçınıza uygulayın (ellerinizi önden arkaya doğru değiştirme).

Saçı bir tarafa hafifçe iterek bitirin. Son sonuç biraz dağınık ve çözülmüş görünüyorsa, Brad Pitt’in bu resiminde olduğu gibi endişelenmeyin – doğru yaptınız! 

27) KIRMIZI SAÇLAR

kaynak

Ne bu saç hakkında benzersiz, çalışır çünkü aslında kıvırcık saçlı çocuklar için mükemmel bir seçim olmasıdır ile Texture yerine ona karşı. Berberinize en fazla 2-3 keep uzunluk ve arkada biraz uzunluk tutmalarını söyleyin.

Ayrıca saçlarınızın doğal olarak düşmesine izin verin, yanlarından biraz kulağın üstüne. Bu görünümü elde etmek için, saçlarınızı hala ıslak iken bu dalgaları ve bukleleri tanımlamak için bir krem ​​kullanın.

Saçınızı hava kurumasını bekleyin, ardından başınızı köklere çizerek buklelerinizi elinizle hafifçe ayırın. Bu görünümle biraz kontrollü bir karmaşa yaratmak istiyorsunuz, bu yüzden hangi bukleleri çözeceğinizi seçin, bazıları doğal formunda bırakın.

28) KOLEJLİ KESİM SAÇLAR

kaynak

Bu popüler erkek saç kesimi, bir Ivy League kesiğine benzer, ancak başın önünde bir ila üç inç olan herhangi bir yerde, uzunluğu arttıkça kronun sonuna kadar kısa kesilir. Patlamalar aşağıya doğru, ortada bölünmüş veya yana sürülebilir.

Nasıl şekillendirdiğiniz önemli değil, bu bayanların sevdiği bir saç modeli.

29) KISA DAPPER SAÇLAR

kaynak

Kısa zarif saç stilleri hem şık hem de akıllı. Çalışmak için giyebilecekleri temiz ve temiz bir görünüm isteyen çağdaş insanlara mükemmel uyum sağlar.

Bu büyüleyici stil hem profesyonel hem de seksidir ve herhangi bir yüksek kaliteli tasarım ürünü ile elde edilebilir.

30) TEKSTİL ÜST VE SICAKLIK SAÇ BİÇİMİ

kaynak

Hem modern hem de erkeksi bir saç stili isteyen erkekler için, bu serin alttan kesme stilini kısa dokulu üst kısmıyla deneyin. Stil vermek için en fazla yaklaşık 2 inç uzakta tutun ve kuaförünüze istediğiniz uzunluğu söyleyin.

31) RAZOR UP-SWEEP MOHAWK SAÇLIK

kaynak

Bu muhtemelen listemizdeki en eşsiz ve sinirli saç modelidir, bu yüzden en sondan biri olarak kaydettik. Uzun saçlı erkekler bu yukarı doğru açılan mohawk saç stilini sevecektir, özellikle geleneksel bir mohawk saç modelinde olduğu gibi, yerinde kalmasını sağlamak için bir ton jel kullanmanın aksine, doğal olarak dikey bir şekle sahip olduğundan.

Bu görünümün boyutu var çünkü üstte uzun, ortada orta ve altta çok kısa. Üstesinden gelmek, dikkat çekmek için kesin.

Ama cidden … bu saç modeli daha serin olabilir mi ?? Düşünmediğimizi düşünüyoruz!

32) METİNLİ FRANSIZ ÇAPRAZ W / TAPER

kaynak

Fransız mahsulünün en büyük avantajı esnekliğidir. Çoğu yüz şekli ve saç tipiyle iyi çalışır. İstediğiniz doku türüne bağlı olarak berber klipsinize sorun veya kenarları kesin.

Daha fazla hacim ve doku istiyorsanız, üstte bulunan saçların nokta kesilmesini istediğinizden emin olun. Bu düzensiz bir görünüm yaratır ve kalın saçlarınız varsa kilo almak için idealdir. 

Fransız mahsulünün uzunluğunun değişebileceğini unutmayın, bu nedenle, burada gösterildiği gibi, bir örnek getirdiğinizden emin olun, böylece berberiniz, kenarların ve sırtın uzunluğunu tahmin edebilir.

33) DAMLA FADE

kaynak

Diğer solmalar gibi, solmaya herhangi bir saç stiline eklenebilir ve tüm saç tipleri için çalışır. Klasik bir saç stiline modern bir güncelleme eklemek için, kısa bir görünüme temiz bir kenar ekleyerek veya kalın ya da kıvırcık saçları evcilleştirmenin harika bir yoludur.

Bu saç modeli adını solmaya kulağın arkasına düştüğünden alır. Bir damlanın yüksek solmaya karşı solmasının avantajı, saçı sarkma eğiliminde olan taç çevresinde uzun süre tutmaktır.

Damla solmaya saç kesimi, başın arkasında öne çıkan oksipital kemiği de kapsıyor. Bırakma solukluğunun tam açısı saç çizginize, tepenizin konumuna ve solukluğun düşük veya orta yüksek olmasına bağlı olacaktır.

Yazar Hakkında ; adminyazankafa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir