Anasayfa / Dedikodu / Ariana Grande yanlışlıkla Pete Davidson’la olan ilişkisine nazar değdi
Ariana Grande Rehearses for Tour on Valentine's Day https://www.instagram.com/p/Bt3_gzUFRXV/ Credit: Ariana Grande/Instagram

Ariana Grande yanlışlıkla Pete Davidson’la olan ilişkisine nazar değdi

Thank U, Next” sadece 2018’in en büyük şarkılarından biri değildi, aynı zamanda Ariana Grande’nin tüm kariyerindeki en başarılı şarkılardı.

Aylarca dinledikten ve videoyu tekrar tekrar izledikten sonra, parkur hakkında bilinmesi gereken her şeyi bildiğimizi varsaymak kolay olurdu.

instagram.com
instagram.com

Bununla birlikte, bu varsayım yanlıştır, çünkü Ariana, “Teşekkür U, Next” hakkında bazı yepyeni detaylar ortaya koyduğu ve büyüleyici oldukları için yeni bir röportaj verdi .

Ariana, ilk başta şarkılarındaki isimlerini gerçekten kullanması gerekip gerekmediğinden emin olmadığını açıkladı.

Zach Sang Show'da konuşan Ariana şunları söyledi: "Vahşi şeyler denemeye gelince" Ben çok utangaçım.  Bu yüzden gibiydim, '# İnsanları adlandırıp şarkıda doğrudan onlara teşekkür etmem deli olur mu?'  Ve Tayla [Ariana'nın arkadaşlarından ve ortak yazarlarından biri], gibiydi, & # x27; Kaltak, yaparsan bir şey olacak, ama bence zekice ve # x27; nin özel ve evet - yap. & quot;

Ariana, isimleri kullanarak şarkıyı kaydettikten sonra “özel” olduğunu kabul ettiğini söyledi. Ancak, exes’lerine referans vermeden ikinci bir versiyonunu kaydetmeye karar vermeden önce eve gitti ve üzerinde uyudu.

Şarkının bu versiyonunda, Ariana bunun yerine başkalarının aşk hayatı hakkında söylediklerini ifade etti.  Açıkladı: "Hâlâ hatalarımı ve ne yaptığımı ve her şeyin nasıl olduğuma nasıl katkıda bulunduğunu kucaklıyordu, ancak daha az doğrudanydı."

Ve ünlü exes’lerine seslenmek yerine, bu versiyonun açılış sözleri şöyle: “Çok genç olduğumu, çok fazla erkek arkadaşı olduğunu söylüyorlar.”

Ama sonra Ariana , o sırada Pete Davidson ile olan ilişkisinin çok “açık ve kapalı” olduğunu açıklamak için şarkının başka birversiyonunu kaydetmeye karar verdi .

Dedi ki: & quot; O zamanki ilişkimde, işler o kadar aşağı, yukarı ve açıktı ve ben de ne olacağını bilmiyordum.  Sonra tekrar bir araya geldik, o yüzden farklı bir versiyonu yapmak zorunda kaldım.  Sonra tekrar ayrıldık, böylece orjinal haline geri döndük.

Bu arada, ilk defa ortaya çıktığında, tanıdığımızdan başka, Pete ile bir başka ayrılık daha oldu.

Toplamda Ariana düğün ihtimale karşı, onu evlenerek Pete sevk da dahil olmak üzere, şarkının üç farklı versiyonu kaydedildi vermedi devam edin.

instagram.comDedi ki: “Pete ile evlendiğim bir versiyon var, evlenmeyeceğim bir versiyon. Ama hepimiz ilk versiyonun nihayetinde gittiğimiz versiyon olacağını biliyorduk. Sadece istedim. tüm üsleri ört. “

Ariana ayrıca arkadaşları için şarkıyı çalması ve plak şirketi için “gergin” olduğunu da ortaya koydu.

instagram.comDedi ki: “İnsanlar için oynamak zordu. İnsanlar isimlerini duydukları anda, ‘Ne halt ediyor?’

Ve hem Büyük Sean hem de Ricky Alvarez’in şarkıyı duyduklarında beğendiğini ortaya çıkardı, ancak Pete’den bahsetmedi. Ve daha fazla araştırma yapıldığında, cevap verdi: “Temas ettiğim insanlar hoşuna gitti.”

Yazar Hakkında ; adminyazankafa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir